oferta
aquavibron
bemer 3000
body detox
Digital Clark's Zapper
HIRUDOTERAPIA
KARNETY UPOMINKOWE
koloroterapia
krioterapia miejscowa
LARWOTERAPIA - leczenie ran
masaże
mind activator
NOWOŚCI
OGŁOSZENIA
PORADA TYGODNIA
światłoterapia BIOPTRON Pro
świecowanie uszu
vitafon - terapia dźwiękiem
Work Site
 
przyjdz do nas

AKADEMIA PROMOCJI ZDROWIA "ALMADOR"
nzoz "Na Staszica"
ul. Staszica 3
42-200 Częstochowa
tel. 34 361 62 63
512 139 509
606 908 478
e-mail: info(at)almador.pl


Zapraszam do obejrzenia filmu

 

 

 


Akademia Promocji Zdrowia "ALMADOR"

ul. Staszica 3
42-200 Częstochowa

Telefony:

stacjonarny: (34) 361 62 63
telkom: 512 139 509
telkom: 606 908 478

Poczta:
Biuro: info(at)almador.pl

Koordynaty nawigacji GPS:

N: 50o 48' 51"     E: 19o 7' 9"

 

 


firma


Akademia Promocji Zdrowia "Almador" (poprzednia nazwa - Aloha-Bis), powstała w 2006 roku.

Oferta naszej firmy skierowana jest do TYCH wszystkich, którzy, na codzień spotykają się z ciężką pracą, narażeni są w niej na stres, wpływ środków chemii cywilizacyjnej (smog, szum elektromagnetyczny urządzeń, konserwanty, "polepszacze spożywcze" itp), zmęczenie fizyczne i psychiczne. Wszystko to, co nas męczy, tłamsi i zabija! To, co odbiera siły i chęci do życia i godnego funkcjonowania.

Głównym celem naszej działalności jest pomoc w uwolnieniu się od tych wszystkich przypadłości, jakie niesie ze sobą coraz bardziej rozwijająca się cywilizacja i pęd do doskonałości, pieniędzy. Środki materialne (pieniądze i wysoki status społeczno-ekonomiczny) powinny być ŚRODKIEM do godnego życia, a nie jego CELEM!

Zabiegi i terapie wykonywane w APZ "ALMADOR", pomogą Państwu utrzymać swoje zdrowie, samopoczucie i kondycje w najwyższej formie, a TO ZNACZĄCO POMOŻE WAM SPEŁNIĆ SIĘ w pracy i w życiu. Doda sił i chęci na REALIZACJE marzeń!

Zapraszamy do APZ "ALMADOR" wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, a ponieważ ZDROWY człowiek to, człowiek SZCZĘŚLIWY, ENERGICZNY, SPOKOJNY i ZRÓWNOWAŻONY, z chęcią podejmujący wyzwania, jakie stawia przed nim Świat - mający ENERGIĘ na ich realizację, a przede wszystkim cieszący się PEŁNIĄ ŻYCIA, DOCENIAJĄCY i TRAKTUJĄCY JE jak bezcenny dar, - BO TAKIM SKARBEM JEST ZDROWIE!!!