oferta
masaże
body detox
bemer 3000
piramida
pilates
chi qung
świecowanie uszu
mind activator
oferta krakow
 
przyjdz do nas

Akademia Promocji Zdrowia
"ALMADOR"
Al. Kościuszki 10
42-200 Częstochowa
tel. (0-34) 361 62 63
(0)512 139 509
(0)606 908 478
e-mail: info(at)almador.pl


 

piramida
Moc piramid objawia się możliwością transformacji różnych rodzajów energii. Twoje ciało wie jak ma się wyleczyć. Musisz tylko dać mu odpowiednią energię (czyli musisz znaleźć się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie, korzystając z pomocy posłańców, których Bóg postawił Ci na Twojej drodze).

Do czego możemy wykorzystać energię piramid? Przede wszystkim do zwiększenia sił witalnych, stymulacji pracy narządów wewnętrznych, pomocy w konkretnych schorzeniach (między innymi; reumatyzm, bóle pleców, kręgosłupa, bóle mięśniowe, bóle głowy, nerwice, niektóre choroby serca, choroby patologiczne tkanek (nowotwory). Możemy stosować piramidę w medytacjach - wielokrotnie wzmacnia efekt medytacji.

Piramida wielokrotnie wzmacnia odczucia związane z przebywaniem w stanie alfa. Często w piramidzie następują zaburzenia w odbiorze czasu i przestrzeni, jak i również przyjemne odczucia mrowienia lub ciepła w ciele fizycznym. Pracując z energią piramid w kwestii zdrowia, należy pamiętać, iż jest to jedna z naturalnych metod uzdrawiania, co znaczy, że podczas jej stosowania początkowo możemy się poczuć gorzej. Dzieje się tak, ponieważ ciało oczyszcza się gwałtownie ze schorzenia, wydalając wszelkie toksyny, a dopiero po oczyszczeniu następuje stan doskonałego zdrowia i samopoczucia.

W momentach wydalania toksyn nie należy się skupiać na dolegliwościach (co jest częstym błędem wielu osób przerywających w tym momencie kurację), lecz koncentrować się na odzyskaniu i utrwaleniu doskonałego zdrowia.

Piramida jest doskonałym narzędziem i urządzeniem, które fascynuje i zadziwia swym działaniem wielu terapeutów i naukowców. Większość możliwości działania energii piramid dopiero odżywa w obecnych czasach. Korzystanie z tych możliwości jest doskonałą drogą do odzyskania doskonałego zdrowia, samopoczucia i kondycji.

Tak właściwie to jesteśmy doskonale zdrowi, tylko musi to nam ktoś powiedzieć i udowodnić.

Z całego serca życzę doskonałych efektów w korzystaniu z energii promieniującej z naszej piramidy znajdującej się w Centrum.